Ana Sayfa    » VİZİT TUR    » Turservis   

Turservis

  

align=

“ABDUTravel” turizm acentası  tekrarı olmayan ve yüksek kaliteli hizmetleri, deneyim ve profesyonelliği  ile Azerbaycan’ın en ünlü acentalarından biri sayılmaktadır.
Şirket Azerbaycan’ın ve dünyanın hemen-hemen tüm ülkelerinde her hangi istenilen kategoride otellerin rezervasyonlarını gerçekleştirerek müşterilerin rahatını yüksek düzeyde temin etmektedir. 
“ABDUTravel”  müşterilere (VİP, iş dünyasının nüfuzlu şahıslarına, misafirlere, politikacılara, iktisatcılara, bilim adamlarına, kültür ve spor dünyasının temsilcilerine) havalimanlarındaki VİP hizmetlerinden faydalanmayı teklif etmektedir. 
“ABDUTravel” turistlerin yurtdışında kaldığı sürece can güvenliklerini temin etmek için onların sigortalarını “Ateşgah”, “MBASK”, “Standart İnsurance” gibi Azerbaycan’ın en önemli sigorta şirketlerine yaptırıyor.
 “ABDUTravel” Azerbaycan arazisinde ve dünyanın yaklaşık 100 ülkesinde yüksek kaliteli hizmeti sunmaktadır. Misafirler iniş anında havalimanında karşılanarak kalacakları otellere götürülmekte, dönüş zamanı ise aynı şekilde otelden havalimanına götürülerek yolcu edilmekteler. Transferin yapılacağı aracın markasının seçimi konukların kendilerinin belirledikleri gibidir.  
“ABDUTravel” şirketi yurtdışı turlarla beraber yurtiçi turlar da düzenlemektedir. Unutmayın, Azerbaycan’a geldiğinizde sizlere sunulacak olan yurtdığı turlardan faydalanmakla, güzel dinlenme ve eğlenme şansı yakalayacaksınız. Şunu da belirtelim ki, şirketimizin hizmetlerini kullanmakla siz, Azerbaycan’ın en güzel ve en meşhur otellerinde özel indirim fırsatı da kazanacaksınız. 
Bundan başka, siz “ABDUTravel” şirketine müracaat etmekle hem Bakü’de düzenlenecek olan “Eurovision – 2011” yarışmasının biletlerini almak, hem de yerleşim, transfer gibi bir çok konuları önceden çözme fırsatını yakalamış olacaksınız. Oxunub: 143504